Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Простий і місткий комод К-3, українського виробника Еверест. Завдяки порівняно невеликим розмірам, може вміститися навіть у маленькій кімнаті, але наявність 4 висувних ящиків і двох бічних поличок дає змогу вмістити в нього велику кількість ваших речей.
Варіанти виготовлення
| ВЕНГЕ ТЕМНИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ | ДУБ СОНОМА |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — телескопічні;
- 4 шухляди на роликових напрямних великого розміру;
- 1 двостулкові двері з 2 полицями великого розміру;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1000 мм;
- Висота: 730 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1000х380х180 мм;
- Вага: 35 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 72 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 694,55 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.







