Опис товару
[ОПИС]
Зручний і надійний комод К-1 Українського виробника Еверест.
Чотири висувних ящика можуть вмістити велику кількість речей. Завдяки невеликим габаритним розмірам може з легкістю бути встановленим в будь-якій кімнаті вашого будинку.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - пластик;
- Напрямні - телескопічні;
- 4 висувних ящика на роликових напрямних великого розміру;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 800 мм;
- Висота: 730 мм;
- Глибина: 450 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 800х450х180 мм;
- Вага: 32 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 73 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 622,35 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.




