Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Большой и вместительный комод Британия К-7 Украинской мебельной фабрики Эверест. Благодаря увеличенным габаритам может вместить большое количество ваших вещей и выдержать вес до 60 кг. Имея современный дизайн будет гармонично смотреться в любой из ваших комнат.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Производитель - фабрика Эверест (Запорожье);
- Материал - ламинированное ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - пластик;
- Напрямні - телескопічні;
- 4 висувних ящика на роликових напрямних невеликого розміру;
- 2 розпашних дверей з 2 полицями великого розміру;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1400 мм;
- Висота: 920 мм;
- Глибина: 380 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1410х740х100 мм;
- Вага: 50 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 92 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 912 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.





