Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Гранд меблевої фабрики Еверест. Кутовий стіл, обладнаний шафою та трьома шухлядами, що дає змогу вмістити велику кількість речей. Ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого офісу або будинку.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — роликові;
- 1 висувний ящик на роликових напрямних середнього розміру;
- 2 висувні ящики на роликових напрямних великого розміру розміру;
- шафа для паперів із полицями.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1320 мм;
- Висота: 2100 мм;
- Глибина: 800 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: Пачка No1 — 1310х600х110 мм; Пачка No2 — 2120х320х100 мм;
- Вага: 75 кг. +/-5%.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1320 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Вага | 75 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| КОЛІР | Дуб сонома + Дуб трюфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 139 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





