Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Школяр-4 меблевої фабрики Еверест. Компактні стіл обладнаний трьома шухлядами різного розміру, здатний вмістити всі необхідні речі. Підійде як робоче місце для учня, так і повноцінне робоче місце для дорослої людини. Ергономічний дизайн і кілька варіантів виготовлення дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ МОЛОЧНИЙ |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — роликові;
- 1 шухляда маленького розміру;
- 2 шухляди середнього розміру.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1100 мм;
- Висота: 750 мм;
- Глибина: 550 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1120х550х110 мм;
- Вага: 44 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 44 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 089,40 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





