Опис товару
Мебліль доставляється в фабричної упаковкике, в розібраному вигляді!
В комплект поставки входить фурнітура для збірки.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ (нова пошта, інтайм, делівері)
По Києву,Харкову та Одесі - 220 грн.
Доставка по області обговорюється індивідуально.
Оплата при отриманні.
Виробник - фабрика Еверест(Україна).
Матеріал - ДСП
Варіанти виготовлення:
венге темний + дуб молочний
дуб сонома+дуб трюфель
Габаритні розміри Британія пенал-19
- ширина - 500 мм;
- глибина - 380 мм;
-висота - 2080 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2080 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Ширина | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 497 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.




