Опис товару
Мебліль доставляється в фабричної упаковкике, в розібраному вигляді!
В комплект поставки входить фурнітура для збірки.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ (нова пошта, інтайм, делівері)
По Києву ,Харкову , Одесі - 220грн
Доставка по області обговорюється індивідуально.
Оплата при отриманні.
Виробник - фабрика Еверест(Україна).
Матеріал - ДСП
Габаритні розміри:
- ширина - 600 мм;
- глибина - 380 мм;
-висота - 2100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | ДУБ СОНОМА + ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 992,50 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.




