Характеристики:
Корпус: ЛДСП 16мм
Задня стінка: ДВП (білого кольору)
Крайка: 2 мм ПВХ
Внутрішнє наповнення для шафи 450 мм — висувна штанга
Внутрішнє наповнення для шафи 600 мм — труба
Розсувна система: Алюміній (сірого кольору) можна змінювати колір профілю
Колір:
Внутрішнє наповнення — у колір корпусу
Крайка — колір корпусу
Задня стінка — білий
У комплекті:
Щітки відбійники — встановлюються на торець фасаду для тихого закривання дверей
Стопори — розсувна система комплектується стопорами для фіксації дверей у закритому положенні
Додаткові елементи:
Блок висувних шухляд — замовляється окремо, ящики на телескопічних напрямних
Додаткові полиці — замовляються окремо. Можна замовити для платяного відділення або для поличного відділення
| Дуб Трюфель | Сірий | Дуб Тахо | Аляска Сірий | Бетон | Венге Темний |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх Екоко | Дуб сонома | Дуб молочний | Антрацит | Аляска | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Алюміній | Золото | Шампань | Венге | Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Стандартна висота шафи: 2100 мм, 2400 мм. За висоти 2400 мм шафа має додатковий ряд полиць. |
Стандартна глибина шафи: 450 мм, 600 мм За глибини 450 мм у платтяному відділенні встановлена висувна штанга. За глибини 600 мм у платтяному відділенні встановлена труба. |
||||||
| Схема висота 2100 | Схема висота 2400 | Схема глибина 450 | Схема глибина 600 | ||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
||
| Ширина: 1800, 1900, 2000, 2100, 2200, 2300 | Ширина: 1800, 2400, 2500, 2600, 2700 | Ширина: 1800, 1900, 2000, 2100, 2200, 2300, 2400, 2500 ,2600, 2700 |
| Висота: 2100, 2400 | Висота: 2100, 2400 | Висота: 2100, 2400 |
| Глибина: 450, 600 | Глибина: 450, 600 | Глибина: 450, 600 |
| Наповнення "СТАНДАРТ" | Наповнення "УНІ" | Наповнення "КОМБО" |
![]() |
![]() |
![]() |
| Аляска | Дуб молочний | Горіх Екоко | Дуб сонома | Венге магія | Аляска Сірий | Дуб Тахо |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фасад МДФ Роял
| Роял Синій | Роял Сірий | Роял Кава | Роял Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фасад МДФ Силк
| Силк Орхідея | Силк Шитаке | Силк Камелія | Силк Азур | Силк Ваніль | Силк Білий софт |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фасад Художне матування (фотограф усіх варіантів фасаду доступні за ПОСИЛАННЯМ)
| No117 | №120 | №122 | No134 | No168 | 165 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фасад Кольорове скло

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebel-Star |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Довжина шафи-купе | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 7 932 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.



Відправка з 16 квітня 2026




































































