Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба для обуви ТО-3Б меблевої фабрики Компаніт. Містка тумба обладнана трьома горизонтальними ящиками для взуття. Ця тумба здатна вмістити від дев'яти й більше пар взуття. Широка колірна гама із шести кольорів дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- 2 взуттєвих ящика великого розміру.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 700 мм;
- Висота: 1232 мм;
- Глибина: 320 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1345х405х105 мм;
- Вага: 28,03 кг. +/-5%.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Німфея Альба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1232 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 061,85 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










