Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба для взуття ТО-9 меблевої фабрики Компаніт. Відкрита тумба обладнана трьома полицями під взуття й однією верхньою полицею під дрібні речі. Компактна тумба здатна вмістити велику кількість вашого взуття. Колірна гама із шести кольорів дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- 3 відкриті полиці під взуття;
- 1 полиця під дрібні речі.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 700 мм;
- Висота: 800 мм;
- Глибина: 250 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 810х253х145мм;
- Вага: 15,4 кг. +/-5%.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 800 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379,40 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










