Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба для взуття ТО-11 меблевої фабрики Компаніт. Містка тумба обладнана двома полицями під взуття й однією шухлядою середнього розміру. Ця тумба здатна вмістити від чотирьох і понад пару взуття. Широка колірна гама із шести кольорів дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- 2 взуттєвих ящика великого розміру;
- 1 висувний ящик на роликових напрямних великого розміру.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 500 мм;
- Висота: 1000 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 985х380х103 мм;
- Вага: 21,6 +/-5%.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Вільха |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048,20 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










