Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба для взуття ТО-12 меблевої фабрики Компаніт. Компактна тумба здатна вмістити шість і понад пара вашого взуття, обладнана м'яким сидінням для взування. Підійде для використання в невеликих передпокої. Колірна гама із шести кольорів дасть змогу вписатися в будь-який інтер'єр
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Напрямні — роликові;
- 1 взуттєва скринька великого розміру;
- 1 двостулкові двері з двома полицями;
- 1 висувний ящик на роликових напрямних маленького розміру;
- м'яке сидіння для взування.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 900 мм;
- Висота: 660 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 895х406х138 мм;
- Вага: 25,4 +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Колір | Яблуня |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 660 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450,05 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










