Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба для взуття ТО-13 меблевої фабрики Компаніт. Компактна тумба обладнана двома двостулковими дверима. Три полиці для взуття дають змогу вмістити від шести і понад пару взуття. Завдяки компактному розміру ідеально підійде для використання в маленьких передпокої. Колірна гама із шести кольорів дасть змогу вписатися в будь-який інтер'єр
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Напрямні — роликові;
- 1 двостулкова з 1 полицею
- 1 двостулкові двері з 2 полицями.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 900 мм;
- Висота: 500 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 900х460х85 мм;
- Вага: 19,2 +/-5%.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Колір | Бук |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 500 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 686,25 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










