Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
ТБ тумба Монтеррей меблевої фабрики Компаніт. Велика містка тумба завдяки наявності безлічі полиць підійде людям із великою кількістю техніки. Гармонійний дизайн і широка колірна гама дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- 1 ніша великого розміру;
- 2 ніші маленького розміру;
- 3 скляних фасади з полицями.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 900 мм;
- Висота: 643 мм;
- Глибина: 405 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 940х450х90 мм;
- Вага: 23 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Тип опор | Коліщата |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 900 мм |
| Глибина тумби | 405 мм |
| Висота тумби | 643 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | скло |
| Комплектація | |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Дверка | 3 шт. |
| Полиця | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 858,55 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










