Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Вчитель-3 меблевої фабрики Компаніт. Прямий комп'ютерний стіл із великою кількістю висувних ящиків різного розміру. Завдяки великій робочій поверхні ідеально підійде для навчання та роботи, а наявність ящиків дасть змогу зберігати багато важувальних речей. Широка колірна гама дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- Напрямні — роликові;
- 8 шухляд середнього розміру;
- 1 шухляда маленького розміру.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1400 мм;
- Висота: 736 мм;
- Глибина: 600 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: УЧОГОД-3 — 1405х610х105 мм.
- Вага: 54,4 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 9 шт. |
| Колір | Вільха |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
| Вага | 55 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 194,95 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










