Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл СУ-1 меблевої фабрики Компаніт. Кутовий комп'ютерний стіл із декількома відкритими полицями та двома закритими. Завдяки кутовому дизайну має велику робочу зону, ідеально підійде для навчання та роботи. Широка колірна гама дасть змогу підібрати колір під будь-який інтер'єр.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- Напрямні — роликові;
- 2 закриті полиці;
- 1 полиця з низом;
- 2 ниши для речей.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1200 мм;
- Висота: 865 мм;
- Глибина: 900 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: СУ-1 1200х900х105 мм.
- Вага: 34 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 865 мм |
| Вага | 34 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 900 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 968,75 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.



