Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл ПІ-ПІ-1 меблевої фабрики Компаніт. Прямий комп'ютерний стіл із шухлядами та полицями різного розміру. Завдяки компактному розміру займає мінімум місця, а наявність полиць і ящиків дає змогу зберігати багато ваших речей. Широка колірна гама дасть змогу підібрати стіл під будь-який інтер'єр.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- Напрямні — роликові;
- 3 полиці за фасадом;
- 2 відкриті полиці;
- 2 шухляди.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1175 мм;
- Висота: 956 мм;
- Глибина: 550 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: ПІ-ПІ-1 — 955х555х150 мм.
- Вага: 32.6 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1175 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 956 мм |
| Вага | 32.6 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1175 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 784,45 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.



