Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Комфорт-5 меблевої фабрики Компаніт. Прямий комп'ютерний стіл із невеликою надбудовою, шухлядами та відкритими полицями різного розміру. Завдяки наявності надбудови з полицями та висувних ящиків може вмістити багато різних предметів. Широка колірна гама дасть змогу підібрати стіл під будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — сплав металів;
- Напрямні — роликові;
- невелика надбудова з полицями;
- 3 шухляди;
- проріз під монітор 568 мм.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1268 мм;
- Висота: 1038 мм;
- Глибина: 650 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: КОМФОРТ-5 — 1310х625х135 мм.
- Вага: 66.6 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1268 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 1038 мм |
| Вага | 66.6 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1268 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Висота від підлоги | 756 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 786,10 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










