Опис товару
[ОПИС]
Характеристики:
Корпус: ЛДСП 16мм
Задня стінка: ДВП (білого кольору)
Крайка: 2 мм ПВХ
Розсувна система: Алюміній (сірого кольору) можна змінювати колір профілю
Цвет:
Внутрішнє наповнення — у колір корпусу
Крайка — колір корпусу
Задня стінка — білий
У комплекті:
Щітки відбійники — встановлюються на торець фасаду для тихого закривання дверей
Стопори — розсувна система комплектується стопорами для фіксації дверей у закритому положенні
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1200 мм;
- Висота: 2200 мм;
- Глибина: 400 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Колір корпусу
| Дуб Трюфель | Сірий | Дуб Тахо | Аляска Сірий | Бетон | Венге Темний |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх Екко | Дуб сонома | Дуб молочний | Антрацит | Аляска | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Колір розсувної системи (Стандартний колір — Алюміній, зміна кольору за додаткову плату)
| Алюміній | Золото | Шампань | Венге | Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Варіанти фасадів
Фасад ДСП (може бути в колір корпусу або відрізнятися)
| Аляска | Дуб молочний | Горіх Екоко | Дуб сонома | Венге магія | Аляска Сірий | Дуб Тахо |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фасад МДФ Роял
| Роял Синій | Роял Сірий | Роял Кава | Роял Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фасад МДФ Силк
| Силк Орхідея | Силк Шитаке | Силк Камелія | Силк Азур | Силк Ваніль | Силк Білий софт |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фасад Художне матування (фотограф усіх варіантів фасаду доступні за ССЫЛКЕ)
| No117 | №120 | №122 | No134 | No168 | 165 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Фасад Кольорове скло

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebel-Star |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вішак для одягу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 358 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.




Відправка з 16 квітня 2026
























































