Стенка Наоми фабрики Меблі-Стар. Шафа купе з нішею під телевізор. Має дві розсувні двері "купе" широку нішу для телевізора, кілька висувних ящиків і полиць. Ідеально підійде для невеликих квартир або людей, які цінують вільний простір
Корпус: ЛДСП 16мм
Задня стінка: ДВП (білого кольору)
Крайка: 2 мм ПВХ
Розсувна система: Алюміній (сірого кольору) можна змінювати колір профілю
Цвет:
Внутрішнє наповнення — у колір корпусу
Крайка — колір корпусу
Задня стінка — білий
У комплекті:
Щітки відбійники — встановлюються на торець фасаду для шаленого закапування дверей
Стопори — розсувна система комплектується стопорами для фіксації дверей у закритому положенні
Додаткові елементи:
Блок висувних ящиків — 2 ящики на телескопічних напрямних
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 2400 мм;
- Висота: 2200 мм;
- Глибина: 550 мм.
| Габаритні розміри: 2100х550х2200 | Габаритні розміри: 2400х550х2200 | Габаритні розміри: 2700х550х2200 |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Трюфель | Сірий | Дуб Тахо | Аляска Сірий | Бетон | Венге Темний |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Горіх Екоко | Дуб сонома | Дуб молочний | Антрацит | Аляска | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Алюміній | Золото | Шампань | Венге | Білий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ВИДИ ФАСАДІВ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebel-Star |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Шафа-купе | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2400 мм |
| Глибина стінки | 550 мм |
| Висота стінки | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1140 мм |
| Висота | 720 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип напрямних для висувних ящиків | Телескопічні (кулькові) |
| Тип фасадів | ДСП + ДСП |
- Ціна: 14 552 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.





Відправка з 16 квітня 2026




































