Опис товару
Шафа розпашна ШП-1 меблевої фабрики Еверест. Орний шафа оснащений висувною штангою і полицею для головних уборів і 2 полицями для взуття. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- полиця для головних убороы;
- висувна штанга в платтяній відділенні;
- 2 полки для взуття.
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 600 мм;
- Висота: 2000 мм;
- Глибина: 380 мм
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість предметів | 1 |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 652 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричній упаковці (гафрированный картон). Оглядає меблі при отриманні на наявність зовнішніх дефектів.




