Опис товару
Навісна полиця П-2 фабрики Компаніт. Має два великих відділення відділення. Широка колірна гамма.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 748 мм;
- Висота: 567 мм;
- Глибина: 300 мм
Розмір упаковки: 605x385x70 mm
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 567 мм |
| Довжина | 748 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881,60 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гафрированный картон). Осматривает мебель при получении на наличие внешних дефектов.



