Опис товару
[ОПИС]
Комод Ліберті 1000 меблевої фабрики Еверест. Має 3 висувних ящиків збільшеного розміру. Один з елементів серії Ліберті. Виготовляється в декількох колірних рішеннях. . Завдяки ергономічній конструкції і елегантному дизайну комфорт і затишок вашій кімнаті.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Направляючі - телескопічні;
- 3 висувних ящиків збільшеного розміру.
Варіанти виготовлення
| ДУБ КРАФТ БІЛИЙ+ВЕНГЕ ТЕМНИЙ | ДУБ КРАФТ ЗОЛОТИЙ+ВЕНГЕ ТЕМНИЙ |
![]() |
![]() |
Серія Ліберті
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 76 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб крафт золотий + Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 212 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон). Осматривайте мебель при получении на наличии дефектов (целостность коробки)


























