Опис товару
[ОПИС]
Передпокій Ліберті фабрика Еверест. Передпокій з м'якою сидушкою і великий вішалкою на 5 гачків з відділом для головних уборів. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Производитель - фабрика Эверест (Запорожье);
- Материал - ламинированное ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- мягкая сидушка
Варианты изготовления
| ДУБ КРАФТ БЕЛЫЙ+ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ | ДУБ КРАФТ ЗОЛОТОЙ+ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ |
![]() |
![]() |
Серия Либерти
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Мебель доставляется в фабричной упаковке (гофрированный картон), в РАЗОБРАННОМ ВИДЕ!
- В комплект поставки входит фурнитура для сборки, все технологические отверстия просверлены;
- Изделие ключом для сборки (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЕТСЯ!
Для сборки вам необходимо:
- Крестовая отвертка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 3 |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 1700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 868 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель доставляется в разобранном виде в фабричной упаковке (гофрированный картон). Осматривайте мебель при получении на наличии дефектов (целостность коробки)

























