Опис товару
[ОПИС]
Комод К-6 меблевої фабрики Еверест, один з найпопулярніших комодів. Збалансований габаритний розмір дозволяє йому бути більш функціональному, його можна використовувати як підставку під телевізор або акваріум, при цьому не втрачаючи свою функціональність. Наявність 4-х висувних ящиків і 4-х поличок дозволяє вмістити і раціонально розподілити все необхідне.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - пластик;
- Напрямні - телескопічні;
- 4 висувних ящика на роликових напрямних великого розміру;
- 2 розпашних дверей з 2 полицями великого розміру;
Варіанти виготовлення
| Німфея Альба(білий) | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+ДУБ МОЛОЧНИЙ | ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
![]() |
![]() |
![]() |
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1300 мм;
- Висота: 730 мм;
- Глибина: 380 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1300х380х180 мм;
- Вага: 44 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 72 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Німфея Альба |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Тип напрямних для ящиків | роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 611,30 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель упакована в гафрокарто.






