Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комод Мікс-3 меблевої фабрики Еверест. Має 4 висувних ящиків збільшеного розміру та двоє дверей. Можна вибрати два варіанта напрямних: роликові та телескопічні. Широка колірна гама дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр. Завдяки ергономічній конструкції та елегантному дизайну комод Мікс-3 додасть комфорту і затишку вашій кімнаті.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Напрямні — телескопічні;
- 4 шухляди збільшеного розміру.
- 2 двері.
Варіанти виготовлення
| Німфея Альба (білий) | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ | ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1400 мм;
- Висота: 977 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1400х390х200 мм;
- Вага: 55 кг +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 97.7 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Німфея Альба |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Тип напрямних для ящиків | роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 063,50 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.






