Опис товару
[ОПИС]
Комод пеленальний-2 меблевої фабрики Компаніт. Пеленальний комод оснащений широким пеленальним столиком і 4-ма висувними ящиками. Має широку колірну гаму, що дозволяє легко підібрати колір під будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний+Венге світлий | Бук | Горіх Екко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Напрямні - роликові;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 830 мм;
- Висота: 930 мм;
- Глибина: 510 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки 850x750x120 мм
- Вага 44.3 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Відео інструкція по збірці Комод пеленальний-2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 93 см |
| Глибина комода | 51 см |
| Ширина комода | 85 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 196,15 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.










