Опис товару
Шафа купе Соната 1400 фабрики Еверест. Шафа-купе завширшки 1400 мм має низку полиць із правого боку широке платтяне відділення з трубою та полицею зверху. Виготовляється в декількох кольорах. Є частиною серії "Соната".
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ширина полиць — 400 мм;
- Ширина платтяного відділення — 950 мм;
- Полиці з ПРАВого боку.
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+БЕЛЫЙ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ +БІЛИЙ | ВЕНГЕ ТЕМНЫЙ+ДУБ КРАФТ ЗОЛОТОЙ |
![]() |
![]() |
![]() |
Серия Соната
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1400 мм;
- Висота: 2170 мм;
- Глибина: 600 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1400 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 480 мм |
| Висота шафи-купе | 2170 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 705 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.









































