Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Ліжко-90 Гармонічно вписується в інтер'єр будь-якої спальні. Широка кольорова гамма.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Літера | Орех Екко | Ольха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб Сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал - Ламіноване ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Кромка фасаду - 0,5 мм;
- Напрямні — роликові.
- звичайне місце - 90x200
Габаритні розміри виробу:
- Ширина:944 мм
- Висота:700 мм
- Глибина: 2042 мм
- Розмір пакування: 2015 x950x48 мм
- Вага:51.2 кг +/-5%
- Матеріал:ламіноване DСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються у фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗОБРАННОМУ ВІДЕ!
- До комплекту поставки входить фурнітура для складки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виберіть ключ для збирання (шестігранник) - КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для збирання вам потрібно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір | Бук |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 84 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 75 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 641,35 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються у розобраному вигляді у фабричному упаковці (гафрований картон). Осмотує меблі, коли вони отримують зовнішні дефекти.










