Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Пі-Пі-2 (Україна). Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 2 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1175 мм
- Висота — 956 мм
- Глибина — 600 мм
- Розмір паковання — 950 x 735 x 100 mm
- Вага — 35 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1175 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 956 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 817 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 174,90 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.










