Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МГ-1 Шафа-1 Компаніт (Україна). Елемент серії модульних віталень МГ-1. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | Дуб сонома Кобмі |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 800 мм
- Висота — 2030 мм
- Глибина — 516 мм
- Розмір паковання — 1 1994x528x70 мм 48,99 кг.
ч.2 800x500x98 мм 24,89кг. - Вага-73.88 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Висота | 2030 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | ДУБ СОНОМА КОМБИ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 945 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон). Переглядайте меблі під час отримання на наявність дефектів (цілість коробки)






















