Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Трюмо-7 Компаніт (Україна). Елегантне та функціональне трюмо. Чудово підійде для зберігання вашого одягу, аксесуарів і багато чого іншого. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама. Висока якість матеріалів і майстерське виконання забезпечать довгу експлуатацію.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 800 мм
- Висота — 720 мм
- Глибина — 500 мм
- Розмір паковання — 810х500х80 мм — 20,49 кг
620х350х4мм — 2,20 кг - Вага-22.69 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
- Матеріал-Зеркало
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип встановлення дзеркала | настінна |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 80 см |
| Глибина столика | 50 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 72 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Венге темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115,65 ₴











