Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Стіл-книжка 8 фабрики Компаніт. Широкий стіл, у якого додаються вушка з двох боків. Широка колірна гама допоможе підібрати стіл-книжку під ваш інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 600 мм
- Висота — 736 мм
- Глибина — 1622 мм
- Розмір паковання — 900х600х80 мм
- Вага — 26.56 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 1622 мм |
| Висота столу | 736 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1622 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 932 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.











