Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Кухонний стіл КС-9 Компаніт (Україна). Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Венге темний | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Крайка фасаду — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 550 мм
- Висота — 726 мм
- Глибина — 900 мм
- Розмір паковання — 900x550x32 мм (6.64 кг)
Опора-рандела - 4шт (4.4 кг) - Вага — 11.04 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Відеоінструкція зі збирання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 550 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048,20 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді. Упакована в гафрокарто.










