Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Табурет Т-7 Компаніт (Україна). Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні. Широка колірна гама.
Колір корпусу
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
Матеріал і колір оббивки
| Вініл Бордо (шкірозамінник) | Вініл Бронза (шкірзам) | Вініл Рудий (шкірзам) | Вініл Слонова кістка (шкірзам) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Вініл Сірий (шкірзам) | Бостон Brown (тканина) | Бостон Gold (тканина) | Бостон Grey (тканина) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Бостон Chocolate (тканина) | Торонто Brown (тканина) | Балатон 96 (тканина) | |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 360 мм
- Висота — 430 мм
- Глибина — 330 мм
- Розмір паковання — 504x334x86 mm
- Вага — 6.23 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
- Матеріал-тканина оббивна
- Матеріал-шкірозамінник
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Відеоінструкція зі збирання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ЛДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Горіх екоко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799,90 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі доставляються в розібраному вигляді. Упакована в гафрокарто.





















