Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Декан меблевої фабрики Компаніт. Прямий комп'ютерний стіл із шухлядами та полицею, завдяки чому може вмістити багато речей різного розміру. Ідеально підійде для навчання та роботи. Широка колірна гама дасть змогу влитися в будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | Дуб сонома КОМБІ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 1100 мм
- Висота — 736 мм
- Глибина — 600 мм
- Розмір паковання — 1104x684x80 mm
- Вага – 41.26 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Відеоінструкція зі збирання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 736 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 178,70 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.











