Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
МС Комод-7 меблевої фабрики Компаніт. Елемент Серії для вітальні СТИЛЬ. Ця модель зможе вмістити в себе велику кількість ваших речей. Завдяки новому унікальному дизайну зможе прикрасити вашу вітальню. Широка колірна гама дасть змогу підібрати колір під будь-який інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + венге світлий | Бук | Горіх Екоко | Вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Німфея Альба | Яблуня | |
![]() |
![]() |
![]() |
Серія СТИЛЬ
| МС Комод-8 МДФ (500х464х1267) | МС Комод-8 (500х464х1267) | МС Комод-7 МДФ (800х464х1020) | МС Комод-7 (800х464х1020) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС тумба під ТВ-5 МДФ (1300х464х526) | МС тумба під ТВ-5 (1300х464х526) | МС тумба під ТВ-4 МДФ (900х464х526) | МС тумба під ТВ-4 (900х464х526) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шкаф-24 Л МДФ (400х464х1950) | МС Шкаф-24 П МДФ (400х464х1950) | МС Шафа-21 (800х464х1950) | МС Шафа-21 МДФ (800х464х1950) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шафа 22 МДФ (800х464х1950) | МС Шафа 22 МДФ (800х464х1950) | МС Шафа 23 (800х464х1950) | МС Шафа 23 МДФ (800х464х1950) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| МС Шкаф 24 Л (400х464х1950) | МС Шкаф 24 П (400х464х1950) | ||
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Компаніт (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- фасад — ЛДСП
Габаритні розміри виробу:
- Ширина — 800 мм
- Висота — 1020 мм
- Глибина — 64, мм
- Розмір паковання — 295 x 450 x 165 mm
- Вага-37.26 кг +/-5%
- Матеріал-ламінований ДСП
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 46 см |
| Висота комода | 102 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал Фасадів | ЛДСП |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 552,05 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





























