Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Стіл письмовий Лайт СЛ-1 фабрика Еверест (Україна). Стіл СЛ-1 серії Лайт. Письмовий стіл обладнаний шухлядою і 2 полицями за дверцятами. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Дуб сонома | Німфея альба | Графіт |
![]() |
![]() |
![]() |
Усі елементи серії ЛАЙТ
| Комод Лайт КЛ-3 | Комод Лайт КЛ-4 | Ліжко Лайт КЛ-1400 | Ліжко Лайт КЛ-1600 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Пенал Лайт П-1 | Полиця Лайт ПЛН-1 | Полиця Лайт ПЛН-2 | Стіл Лайт СЛ-1 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумба під ТВ Лайт ЛТВ-1400 | Тумба приліжкова ТЛ-1 | Шафа розпашна Лайт ШЛ-2 | Шафа розпашна Лайт ШЛ-3 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Габарити:
Ширина: 110 см Глибина: 55 см Висота: 77 см
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 770 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748,35 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель упакована в гафрокарто.


















