Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Полиця Лайт ПЛН-2 фабрика Еверест (Україна). Полиця ПЛН-2 серії Лайт. Навісна полиця. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої спальні. Широка колірна гама.
Варіанти виготовлення
| Дуб сонома | Німфея альба | Графіт |
![]() |
![]() |
![]() |
Усі елементи серії ЛАЙТ
| Комод Лайт КЛ-3 | Комод Лайт КЛ-4 | Ліжко Лайт КЛ-1400 | Ліжко Лайт КЛ-1600 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Пенал Лайт П-1 | Полиця Лайт ПЛН-1 | Полиця Лайт ПЛН-2 | Стіл Лайт СЛ-1 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Тумба під ТВ Лайт ЛТВ-1400 | Тумба приліжкова ТЛ-1 | Шафа розпашна Лайт ШЛ-2 | Шафа розпашна Лайт ШЛ-3 |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Габаритні розміри виробу:
- Габарити:
Ширина: 80 см Глибина: 22 см Висота: 28 см
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 280 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Німфея Альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776,15 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель упакована в гафрокарто.

















