Опис товару
Меблі доставляються в фабричному пакованні, у розібраному вигляді!
До комплекту постачання входить фурнітура для збирання.
Ліжко матросом не комплектується!
Виробник — фабрика Еверест (Україна).
Матеріал — ДСП
Варіанти виготовлення:
венге темний + дуб молочний,
дуб сонома + дуб трюфель,
венге темний, дуб молочний,
вільхи, горіх лісовий,
Габаритні розміри ліжка Комфорт:
- ширина — 1940 мм;
- глибина — 850 мм;
- висота — 800 мм;
- розмір матраца 800х1900.
Матрац не входить у вартість, його потрібно замовляти окремо!
ДОСТАВКА З ВСІМ УКРАЇНЕ.
- Новая почта;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 194 см |
| Ширина ліжка | 85 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 617 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.




