Опис товару
[ОПИС]
Передпокій Рів'єра+ШП-1 меблевої фабрики Еверест. Модульна вітальня складається з двох елементів. Орний шафа з полицями і трубою для тремпелів. Відкрита вешлака з тумбою для взуття з дзеркалом і выдвижнами ящиками. Відмінно впишеться навіть в невелику вітальню, має кілька кольорів, що дозволить підібрати передпокій саме під ваш інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+ДУБ МОЛОЧНИЙ | ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Напрямні - роликові;
- дзеркало;
- орний шафа.
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1500 мм;
- Висота: 2000 мм;
- Глибина: 380 мм
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 645 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.









