Опис товару
[ОПИС]
Передпокій Тандем+ШП-1 меблевої фабрики Еверест. Оснащена відкритою вішалкою для одягу з дзеркалом, тумбою для взуття з м'якою сидушкою і розпашними дверцятами з висувним тремпелем і полицями. Відмінно впишеться навіть в невелику вітальню, має кілька кольорів, що дозволить підібрати передпокій саме під ваш інтер'єр.
Варіанти виготовлення
| ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+ДУБ МОЛОЧНИЙ | ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Напрямні - роликові;
- дзеркало;
- м'яка сидушка;
- орний шафа.
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1500 мм;
- Висота: 2000 мм;
- Глибина: 380 мм
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1130х390х160 мм, 2000х390х110
- Вага: 75 кг +/-5%
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість предметів | 2 |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| М'яке сидіння | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 984 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.









