Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Тумба для взуття ТО-4 Українського виробника Еверест. Стане незамінною частиною вашої передпокою. Дві тумби під взуття та висувний ящик допоможуть вмістити ваші речі, а якщо цього виявиться мало, за дзеркалом розташовані ще 3 полиці.
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — роликові;
- 1 висувний ящик на роликових напрямних невеликого розміру;
- 2 двостулкові двері з 2 полицями під взуття великого розміру;
- 3 полиці за дзеркалом
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 500 мм;
- Висота: 2100 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1200х480х120 мм;
- Вага: 30 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 028 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.






