Опис товару
[ОПИС]
Стінка у вітальню Бриз+ШП-2 меблевої фабрики Еверест. Є частиною модульної системи Бриз. Оснащена висувними ящиками, відкритими полицями і пенал з полицями. Так само має приставний шафа з полицями і евротремпелем. Виготовляється в декількох кольорах. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої квартири.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- висувних ящика;
- відкриті полиці
- орний шафа
В комплект входить:
- Стінка Бриз
- шафа розпашній ШП-2
Варіанти виготовлення
| ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+ДУБ МОЛОЧНИЙ |
![]() |
![]() |
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Навісна полиця | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2400 мм |
| Глибина стінки | 380 мм |
| Висота стінки | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 882 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + Дуб трюфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 226,50 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.






