Опис товару
Виробник - фабрика Еверест(Україна).
Матеріал - ДСП
Варіанти виготовлення:
венге темний+дуб молочний
дуб сонома+дуб трюфель
Габаритні розміри стінка Бриз+ШП-4;
- ширина - 2800 мм;
- глибина - 520 мм;
- висота - 2100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Навісна полиця | 2 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Глибина стінки | 520 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 882 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота стінки | 2100 |
| Довжина (ширина) стінки | 2800 |
| Колір | ДУБ СОНОМА + ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 360,90 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.




