Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Комп'ютерний стіл Школяр — 6 меблевої фабрики Еверест. Одна з найпопулярніших моделей. Прямий комп'ютерний стіл обладнаний трьома шухлядами, надбудовою з полицями різного розміру і двома двостулковими дверцятами. Покращений дизайн дає змогу стати окрасою будь-якого будинку, не втрачаючи водночас своєї функціональності. Завдяки правильному розташуванню полиць дає можливість тримати всі необхідні предмети під рукою.
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Дуб молочний | Дуб сонома+дуб трюфель |
![]() |
![]() |
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — роликові;
- 3 шухляди на роликових напрямних різного розміру;
- ніша під системний блок;
- велика надбудова з полицями та 2 відкривними дверцятами;
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1250 мм;
- Висота: 1966 мм;
- Глибина: 600 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: Пачка No1 - 1250х610х300 мм; Пачка No2 — 1220х510х360 мм;
- Вага: 66 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІНОВНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1966 мм |
| Вага | 66 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1250 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 359,30 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.





