Опис товару
[ОПИС]
Комп'ютерний стіл Профі меблевої фабрики Еверест. Кутовий стіл з пеналом підійде для офісу та дому. Завдяки такому дизайну займає значно менше місця не втрачаючи при цьому своєї функціональності. Оснащений одним висувним ящиком, трьома полками і однієї орними дверима.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Ручки - пластик;
- Напрямні - роликові;
- 1 выдвижной ящик на роликовых направляющих среднего размера;
- 1 распашная дверь;
- 3 полки большого размера;
- небольшая надстройка с полками;
- ниша под системный блок.
Габаритные размеры изделия:
- Ширина: 1450 мм;
- Высота: 1950 мм;
- Глубина: 800 мм.
Габаритные размеры коробки:
- Размер упаковки: Пачка №1 - 1060х800х80 мм; Пачка №2 - 1980х400х70 мм;
- Вес: 65 кг. +/-5%.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Мебель доставляется в фабричной упаковке (гофрированный картон), в РАЗОБРАННОМ ВИДЕ!
- В комплект поставки входит фурнитура для сборки, все технологические отверстия просверлены;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1450 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Вага | 65 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1050 мм |
| Глибина стільниці | 800 мм |
| Висота від підлоги | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Навісні полиці | Так |
| Шафа-пенал | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 415 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.



