Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
ТВ тумба Британія 1500 меблевої фабрики Еверест. Широка та містка тумба з двома дверцятами, шухлядою і нішею, може вмістити достатню кількість ваших речей, а завдяки широкій кришці — вмістити телевізор майже будь-якого розміру.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
Варіанти виготовлення
| Венге темний + Дуб молочний | Дуб сонома+Дуб трюфель |
![]() |
![]() |
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
- Ручки — пластик;
- Напрямні — роликові;
- 1 висувний ящик на роликових напрямних середнього розміру;
- 1 ніша середнього розміру;
- 2 двостулкові двері.
Габаритні розміри виробу:
- Ширина: 1500 мм;
- Висота: 460 мм;
- Глибина: 380 мм.
Габаритні розміри коробки:
- Розмір упаковки: 1530х490х100 мм;
- Вага: 33 кг. +/-5%
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + Дуб трюфель |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.








