Опис товару
[ОПИС]
Шафа распашна ШП-4 меблевої фабрики Еверест. Широкий розпашній шафа оснащений платтяною відділення з штангою і двома полицями. Має три висувних скриньки і чотири полки. Виготовляється в декількох кольорах. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник - фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал - що ламінує ДСП;
- Кромка ПВХ - 0,5 мм;
- Напрямні - роликові
- Дзеркало на фасаді
Варіанти виготовлення
| Німфея Альба(білий) | ВЕНГЕ ТЕМНИЙ+ДУБ МОЛОЧНИЙ | ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
![]() |
![]() |
![]() |
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 1000 мм;
- Висота: 2100 мм;
- Глибина:520 мм
[ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ]
- Меблі доставляються в фабричній упаковці (гофрований картон), в РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ!
- В комплект поставки входить фурнітура для збірки, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для складання (шестигранник) - НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямокутна |
| Колір | Венге темний + дуб молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 451 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упакована в гафрокарто.







