Опис товару
[ОПИСАНИЕ]
Шафа двостулкової ШКУ-14 меблевої фабрики Еверест. Кутова шафа. Обладнаний широким платтяним відділенням із трубою та полицею зверху, також має низку полиць. Виготовляється в декількох кольорах. Гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати.
[ХАРАКТЕРИСТИКИ]
- Виробник — фабрика Еверест (Запоріжжя);
- Матеріал — ламіноване ДСП;
- Крайка ПВХ — 0,5 мм;
Варіанти виготовлення
| ВЕНГЕ ТЕМНИЙ + ДУБ ПОТУЖНИЙ | ДУБ СОНОМА+ДУБ ТРЮФЕЛЬ |
![]() |
![]() |
Габаритні розміри виробу: 
- Ширина: 800 мм;
- Висота: 2100 мм;
- Глибина: 800 мм.
[СБОРКА И КОМПЛЕКТАЦИЯ]
- Меблі доставляються в фабричного паковання (гофрований картон), у РОЗОБІРНОМУ ВІДЕ!
- До комплекту постачання входить фурнітура для складання, всі технологічні отвори просвердлені;
- Виріб ключем для збирання (шестигранник) — НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ!
Для складання вам необхідно:
- Хрестова викрутка;
- Шестигранник (4 мм);
- Клей ПВА;
- Молоток.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | кутовий |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + Дуб трюфель |
| Форма фасаду | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 325 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в гафрокарто.







